Sipariş & İade Şartları

Siparişimi Nasıl İptal Edebilirim?

Sipariş iptal talebinizi, ürününüz kargoya teslim edilmeden önce 0850 302 8595 no’lu hattan ya da e-siparis@gurgencler.com‘dan bize ulaşarak iletebilirsiniz.

Siparişimde değişiklik yapabilir miyim?

Ödeme yapılarak sipariş tamamlandığı için ürün değişikliği yapılamamaktadır. Dilerseniz iptal talebinizi, ürününüz kargoya teslim edilmeden önce 0850 302 8595 no’lu 
hattan ya da e-siparis@gurgencler.com‘dan bize ulaşarak iletebilirsiniz.

Nasıl Sipariş Verebilirim?

www.bayigurgencler.com’ dan sipariş verebilmeniz için öncelikle sitemize ait bayi üyesi olmanız gerekmektedir. Firma ünvanı, vergi dairesi, numarası, e-posta adresiniz ve normal adresinizi yazarak destek@gurgencler.com'a mail atıp hemen bayi üyeliği başvurusu yapabilirsiniz.
İstediğiniz ürünleri sepete ekledikten sonra; adres ve ödeme aşamalarında istenecek bilgileri doldurarak alışverişinizi kolayca ve hızlı bir şekilde tamamlayabilirsiniz.

Siparişime Ürün Ekleyebilir miyim?

Sepetinize farklı kampanyalardan ürün ekleyebilir ve tek kargo ücreti ile satın alabilirsiniz. Ödemesini yaptığınız siparişe ürün ekleyemezsiniz. Ancak, siparişinizi iptal 
ederek yeni bir sipariş oluşturabilir, yeni vereceğiniz siparişinize eksik olan ürünleri de ekleyerek tüm ürünlerin aynı kargo ile adresinize gönderilmesini sağlayabilirsiniz. Ayrıca muhasebe işlemleriniz için muhasebe@gurgencler.com e-posta adresini kullanabilirsiniz.