Eğitim için mükemmel donanımı bulun.


Üniversite öğrencileri, üniversiteye yeni kabul edilmiş öğrenciler, üniversite öğrencileri için ürün satın alan ebeveynler ve akademisyenler için harika bir haberimiz var.


Intel işlemcili MacBook Pro modellerinde %12 eğitim indirimi. Mağaza ve Web fiyatları değişkenlik gösterebilir. Kampanyalar birleştirilemez ve stoklarla sınırlıdır. Gürgençler Bilişim kampanya koşul, fiyat ve geçerlilik tarihinde değişiklik yapma hakkını saklı tutar.

 

     
  1. Kampanya gurgencler.com.tr’de MQD32TU/A Apple MacBook Air modeli hariç, tüm Mac iPad ve Apple Pencil MK0C2 modellerinde geçerlidir.
  2. Üniversite öğrencileri, üniversiteye yeni kabul edilmiş öğrenciler, akademisyenler için geçerlidir.
  3. Gerekli belgelerin sağlanması ve onay incelemesi gerekmektedir.
  4. Seçim yapılan her bir ürün için birer kod sağlanır. 12 Ay süresince bir kimlik için her bir üründe ayrı zamanlarda veya tek seferde 1 kez indirimden yararlanma hakkı sunulur.
  5. Kampanyalar birleştirilemez ve stoklarla sınırlıdır.
  6. Gürgençler Bilişim kampanya koşul, fiyat ve geçerlilik tarihinde değişiklik yapma hakkını saklı tutar.
  7. www.gurgencler.com.tr Sitemizde Eğitim Alışverişinizde Faturalandırma Bu Formda Belirtilen Eğitim Kimliğine/Belgesine Göre Oluşturulur. Müşteri Tarafından www.gurgencler.com.tr Üzerindeki Eğitim Alışverişlerinde Fatura Bilgileri Daha Önce Formda Belirtilen Eğitim Kimliğine Göre Giriş Yapılmalıdır.
  8. Şirket veya Eğitim Kimliğinden Farklı Kişiler Adına Fatura Düzenlenemez.