DJI Osmo Mobile 3 Gimbal

SKU
6958265192654
Stok mevcut değil
Ücretsiz Kargo
Güvenli Alışveriş
990,00 ₺
Önizleme
En geç 3 iş günü içinde kargoya teslim edilecektir.

DJI Osmo Mobile 3 Gimbal

Videolarınızı DJI Osmo Mobile 3 Gimbal Combo ile dönüştürün. DJI’ın, titremeleri etkin bir şekilde engellemenize ve kusursuz, titremeyen videolar çekmenize yardımcı olmak amacıyla iPhone için tasarladığı en katlanabilir, hafif ve taşınabilir 3 eksenli sabitleme aparatı. Bu kombine paketin içinde, Osmo Mobile 3 Gimbal ile birlikte bir tripod, taşıma kutusu ve hemen çekim yapmaya başlamanıza yardımcı olacak diğer temel aksesuarlar da bulunuyor.

Titremeyi yok edin

Bu üç eksenli gimbal olağanüstü kusursuzlukta, stabilize edilmiş videolar çekmenizi sağlar. Çok hafif ve duyarlı tasarımı hareketlerinizi gerçek zamanlı tepki vererek yakalamak istediğiniz ana daha fazla odaklanmamızı sağlar.

Katlanabilir eğlence

Ağırlığı 406 gramın da altında olan Osmo Mobile 3, sırt çantanızda her yere götürebilmeniz için kullanışlı bir şıklığa, hafifliğe ve katlanabilirliğe sahiptir.

Sizin hikayeniz, size ait bir an

Story moduyla, kendi eşsiz hikayenizi kolayca ve yaratıcı bir şekilde kaydedin ve paylaşın. Bu mod, otomatik bir şekilde hareket, müzik ve başka efektler ekleyerek çekimlerinizi saniyeler içinde dönüştürüp mükemmelleştiren birçok şablon sağlar.

Hareketler ve selfie’ler

Selfie çekmek veya kaydetmeye başlamak için yapmanız gereken tek şey basit bir harekettir. Hem ön hem arka kamera Hareket Kontrolü’nü algılayabilir. Bu, tek başınıza yaptığınız seyahatleri veya grup çekimlerini kaydetmenizi çok kolaylaştırır.

ActiveTrack 3.0 ve Hyperlapse hype

Hızlı hareketler gerektiren sahneleri seçmek istiyorsanız, izlemeye başlamak için tetikleyiciye basmanız, bir hareket yapmanız veya telefonunuzda bir süjeyi seçmeniz yeterlidir. ActiveTrack 3.0 derin öğrenme ve bilgisayarla görü teknolojisini bir araya getirerek sorunsuz ve güvenilir izleme teknolojisinin zemini oluşturur. Ayrıca, EIS (Electronic Image Stabilization/Elektronik Görüntü Stabilizasyonu) ve gimbal stabilizasyonunun güçlü ortak etkisi Hyperlapse videoları çekmek için idealdir. Kayıt sırasında süjenizi takip eden daha da eşsiz Hyperlapse videoları oluşturmak için ActiveTrack 3.0 özelliğini etkinleştirin.

Yaratıcı çekim modları

Panorama modunda, tüm bir manzarayı otomatik 3×3 ve 180° panoramayla çekebilirsiniz. Timelapse ile zamanı ve hareketi yoğunlaştırarak büyüleyici sonuçlar elde edin. Hareketlerin başka çekim modlarında kaçırabileceğiniz her ayrıntısını kaydetmek için Slow Motion modunu kullanın.

DJI Mimo uygulamasıyla çekim yapın, düzenleyin ve paylaşın

DJI Mimo uygulaması, eğitim videoları, akıllı modları ve yaratıcı şablonlarıyla, yaratıcılığınızı geliştirmenize ve içeriklerinizi sosyal medyada paylaşmanıza yardımcı olur.

Tek elle hızlı kontrol

İyi yerleştirilmiş düğmeleri ve kullanıcı dostu işlevleri sayesinde Osmo Mobile 3 tek elle rahatça kullanılabilir ve daha fazla hareket serbestliği ve çok yönlülük sunar. Dikey moddan hızla yatay moda geçiş yapmanıza sağlayan Quick Roll da diğer yararlı işlevlerinden biri.

Öne Çıkan Özellikler

iPhone’unuz ile kolayca, stabilize edilmiş film gibi videolar çekin

iPhone’unuzu hemen takıp çekiminizi yapın, düzenleyin ve DJI MIMO uygulamasıyla paylaşın

Her yere taşınabilen katlanabilir ve çok hafif tasarım

Story moduyla otomatik olarak profesyonel görünümlü videolar oluşturun

Anında selfie çekmek veya kaydetmeye başlamak için Hareket Kontrolü’nü kullanın

Active Track 3.0, siz hareket ettiğinizde çekimi kusursuz ve güvenilir bir şekilde sürdürmenizi sağlar

Büyüleyici Hyperlapse videoları çekin

Yaratıcı çekim modları (Panorama, Timelapse, Slow Motion) ile hayal gücünüzü serbest bırakın

Kullanışlı düğmeler ve bir tetikleyiciyle tek elle, daha kolay kullanım

Spor moduyla hızlı eylemleri ve dinamik hareketleri kaydedin

Kutunun İçindekiler

DJI Osmo Mobile 3 gimbal

DJI Osmo Grip tripod

DJI Osmo Taşıma kutusu

Güç kablosu

Saklama kılıfı

Bileklik

Kaymayı engelleyen pedler

Teknik Özellikler

Yükseklik: 28,5 cm

Genişlik: 12,5 cm

Derinlik: 10,3 cm

Ağırlık: 405 g

Daha Fazla Bilgi
RenkSiyah
Wireless ÖzelliğiHayır
Kendi Yorumunuzu Yazın
Yorumunuz:DJI Osmo Mobile 3 Gimbal